Vilky La Mareta – Agaete

1 – 10 lůžek
vlastní stravování

Jedná se o komplex tří domků v zelené kotlině Valle de Agaete. Malé bílé vilky La Mareta jsou citlivě usazeny do rozlehlé parcely dodnes částečně fungující menší farmy. Jsou obklopeny subtropickou vegetací a v naprostém klidu zde mohou odpočívat hlavně milovníci přírody. Z posezení na samostatných terasách vilek si můžete vychutnávat pohledy jak na bujnou vegetaci, tak na hory, zdvíhající se odsud až do výšky více než 1000 metrů, kde se nachází národní park Tamadaba.

Poloha
Vesnice Agaete s veškerým vybavením je vzdálena přibližně 2 km. Na koupání, nebo večer za romantikou pak můžete vyrazit do asi 3km vzdáleného rybářského přístavu Puerto de las Nieves, kde během dne můžete lenošit na jedné ze dvou menších pláží, nebo v přírodních bazénech na skále s mořskou vodou a večer pak okusit některou z místních kulinářských specialit v útulných tavernách v přístavu, nebo se projít po romantické promenádě.

Ubytování
Provozovatelé ubytování strávili mnoho let rekonstrukcí vilek se snahou zachovat přitom původní tradiční kanárský nádech. Spousta nábytku a dalšího vybavení je původní a výsledkem je, že si zde budete připadat, jako by se čas vrátil do minulých století. Samozřejmě ale s přítomností neodmyslitelných moderních vymožeností, kterými ubytování také disponuje. Vilky mohou být pronajmuty buď každá zvlášť pro 2-6 osob, nebo si je můžete jako skupina pronajmout všechny najednou. Celková kapacita ubytování vilky La Mareta je 10 osob. Každá z vilek má vlastní kuchyni a vlastní terasu s posezením a dostatečné soukromí.

Vilka Casa Montaña
Tato vilka s kapacitou max. 6 osob je největší. Interiér se skládá z jedné ložnice s manželskou postelí a salónkem (přístup po dřevěných schodech), další ložnice s manželskou postelí a salónkem s dvěma pohovkami a stolkem (přístup po dřevěných schodech), třetí ložnice s manželskou postelí je v přízemí, společně s koupelnou (vana). Přístup do kuchyně s jídelním stolem je přes malý dvorek (kuchyně je k dispozici pouze pro tento domek). K vilce náleží samostatná zastřešená terasa s posezením. Vybavení: lednička, elektrický sporák, mikrovlnka, kávovar, dětská postýlka, TV (bez satelitu).

Vilka Casa de las Flores
Maximální obsazenost jsou dvě osoby. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a salónkem. Samostatná kuchyň vilky je přístupná přes dvorek. Koupelna je vybavená vanou. K vilce náleží samostatná zastřešená terasa s posezením. Vybavení: lednička, elektrický sporák, mikrovlnka, kávovar, dětská postýlka.

Vilka Casa Papagayo
Maximální obsazenost jsou dvě osoby. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a salónkem, kuchyňě s jídelním stolem a koupelny s vanou. Vybavení: lednička, elektrický sporák, mikrovlnka, kávovar, dětská postýlka.

Další společné vybavení ranče
Venovní bazén (8x4m), terasa s posezením (mimo samostatných teras každé vilky), zahrada, zděný gril, parkoviště.

Hodnocení
Romantické ubytování vilky La Mareta v tradičním stylu se nachází na velmi klidném místě, vhodném pro milovníky přírody a pěších tůr. Ideální i pro strávení líbánek, únik od společnosti, nebo pro odpočinek v absolutním klidu.

Ceník 2017
2 osoby ve vilce89€/den
3 osoby ve vile119€/den
4 osoby ve vile129€/den
5 osob ve vile139€/den
6 osob ve vile149€/den
DŮLEŽITÉ:
Ceny jsou potvrzeny až při každé rezervaci.
Zároveň pro Vás můžeme zarezervovat i cenově výhodný let na Gran Canaria.

Comment on “Vilky La Mareta – Agaete

  • June 29, 2015 at 6:28 pm
    Permalink

    Máme rádi pěší turistiku a dlouho jsme v katalozích cestovních kanceláří hledali něco podobného, ale marně. Pak ale manželka našla v šuplíku leták s vilou La Mareta, kterou nám kdysi doporučil Pavel Kušnír z Excursions Gran Canaria, když nám před lety při dovolené s Viamare dělal delegáta na Krétě a jelo se. Krásné prostředí Valle de Agaete nám účarovalo a prošli jsme pěšky všechny 4 výlety, které nám Pavel doporučil. Nejvíce vzpomínáme na výstup do národního parku Tamadaba. Druhý den nás sice trochu bolely nohy, ale ty výhledy za to stály. Bydleli jsme ve vile pro 2 a užívali si naprostého klidu, který jsme po celém roce v centru Prahy už nezbytně potřebovali. Ubytování je velmi romantické a doporučujeme ho i mladým párům, které chtějí být o samotě, protože i třeba u bazénu jsme byli skoro vždycky sami a každá vilka má svoje soukromí a vlastní venkovní posezení. Jeden večer jsme pak se sousedy ze zbývajícíh 2 vilek uspořádali společné grilování.