Koupě nemovitosti

Koupě nemovitosti na Gran Canaria nebo v zahraničí vůbec, je důležitým krokem se kterým souvisí velká finanční investice. Někdy se může jednat dokonce o celoživotní úspory. Proto se nevyplácí v této záležitosti něco podcenit. Pro někoho může být při jednání s prodávajícím překážkou neznalost jeho jazyka nebo kultury, pro jiného neznalost místních zvyklostí, postupů či zákonů. Abychom Vaši investici na Gran Canaria co nejvíce zjednodušili, nabízíme pro Vás kompletní servis, který s koupí nemovistostí souvisí a to za velice výhodných finančních podmínek.

BALÍČEK POSKYTOVANÝCH SLUŽEB:

 • vyhledání vhodných nemovitostí ve vybrané lokalitě
 • komunikace s klientem prostřednictvím e-mailu a uzší výběr objektů
 • prohlídka vybraných nemovitostí za naší asistence
 • tlumočení do českého jazyka při jednání s majiteli objektu
 • ověření vlastníků nemovitosti u rejstříkového soudu
 • domluvení schůzky s právníkem, pokud ho vyžadujete pro sepsání smlouvy o prodeji nemovitosti a tlumočení při jednání s ním (služby právníka hradí klient)
 • domluveni termínu na notářství, kde JE NUTNO smlouvu sepsat (služby notářství hradí klient)
 • asistence při otevírání bankovního účtu u místní banky, kam je nutné převést finanční prostředky pro nákup nemovitosti a ze kterého budou později pravidelně hrazeny dodávky vody a elektřiny, měsíční příspěvky do fondu oprav a daň z nemovitosti (poplatky bance a veškeré převody z účtu hradí klient)
 • tlumočení při podpisu smlouvy na notářství
 • překlad smlouvy do českého jazyka
 • asistence při registraci do rejstříku nemovitosti a platbě daně z převodu nemovitosti (daně a poplatky hradí klient)
 • asistence při sjednání dodávky vody a elektřiny (poplatky a platby hradí klient)
 • asistence při registraci vlastníků nemovitosti na policii pro vyžádání cizineckého čísla NIE (poplatky hradí klient)

Cena:
Obvyklá sazba realitních agentů ve Španělsku je 5 % z prodejní ceny.

 

OBLASTI GRAN CANARIA

meloneras2Meloneras
Nejexkluzivnější letovisko ostrova s krásnou klidnou písečnou plází, luxusními hotely, klidnými rezidenčními zónami s komfortními vilami s výhledem na moře, s golfovým hřištěm, pobřežní promenádou se znamenitými restauracemi a kavárnami, obchody, módními butiky, lázněmi, kasinem a vším, co byste jen mohli potřebovat při Vašem pobytu zde.
Vzdálenost od letiště: 35 km (25 min)
Typ nemovitistí: vily, samostatné domy, komplexy domů se společným bazénem.


Pasito Blanco
Malá soukromá rezidenční zóna s romantickým přístavem plným luxusních jachet a pěknou klidnou písečnou pláží. Místo je vybaveno pouze supermarketem a plážovým klubem s restaurací, ale vše ostatní, co byste mohli potřebovat, naleznete v letovisku Meloneras vzdáleném cca 5 minut jízdy. Golfový klub Lopesan Meloneras je vzdálen pouze 5 min chůze.
Vzdálenost od letiště: 35 km (25 min)
Typ nemovitosti: vily, samostatné domy, komplexy domů se společným bazénem.


San Agustín
Pěkná klidná destinace se 2 krásnými písečnými plážemi. Vybavena supermarkety, obchody, restauracemi, kavárnami a info-centrem. Milovníci nočního života pak mohou snadno vyrazit do Playa del Inglés (pouze 3 km).
Vzdálenost od letiště: 20 km (15 min)
Typ nemovitostí: apartmány, bungalovy, samostatné domy, vily


Puerto Mogán
Romantické letovisko často nazývané “Benátky Gran Canaria” pro své vodní kanály, můstky a architekturu připomínající toto italské město. Naleznete zde písečnou pláž a přístav s luxusními jachtami, restaurace, kavárny, obchody a vše, co můžete potřebovat.
Vzdálenost od letiště: 54 km (35 min)
Typ nemovitostí: apartmány, komplexy domů s bazénem, samostatné domy


maspalomas24Maspalomas
Velké, ale klidné letovisko vytvořené na okraji písečných dun. Typickým místním typem obydlí jsou komplexy bungalovů se společnými zahradami a bazény. Můžete si zde užívat dlouhou písečnou pláž, hrát golf v klubu Maspalomas Golf a naleznete zde vše potřebné turistické zázemí.
Vzdálenost od letiště: 33 km (20 min)
Typ nemovitostí: komplexy domů se společnými bazény, samostatné domy


Salobre Golf
Jedinečná a ekologicky šetrná rezidenční zóna začleněná do náročného golfového klubu. Klub se skládá ze dvou hřišť (sev. a již.) a nabízí celkem 36 jamek. Budete ohromeni kontrasty vulkanických kaňonů, zelené trávy a výhledy na oceán. Vybaveno supermarketem a restaurací. Nejbližší pláže Pasito Blanco a Maspalomas – cca 9km.
Vzdálenost od letiště: 40 km (32 min)
Typ nemovitostí: soukromé luxusní vily


Playa del Inglés
Největší turistické letovisko Gran Canaria vhodné hlavně pro ty, kteří mají rádi bohatý výběr možností noční zábavy. Destinace je poněkud živější, ale je možné zde nalézt i klidnější rezidenční místa ke koupi. Můžete se zde procházet dlouhými písečnými dunami nebo relaxovat na dlouhé písečné pláži.
Vzdálenost od letiště: 30 km (20 min)
Typ nemovitostí: apartmány, komplexy bungalovů se společným bazénem


Puerto Rico – Amadores
Živé pobřežní letovisko s písečnou pláží, malým přístavem a úžasnou pláží Amadores v těsné blízkosti. Velký výběr obchodů, butiků, taveren, restaurací, kaváren, barů a nočních klubů.
Vzdálenost od letiště: 48 km (30 min)
Typ nemovitostí: apartmány, samostané domy, komplexy domů se společnými bazény, vily


Las Palmas
Kosmopolitní město s krásnou 3km dlouhou písečnou pláží a spoustou kultury, historie, sportovních možností a nočního života. Můžete si vybrat mezi 2 městskými centry – historickým anebo moderním, vystavěným u pláže Las Canteras.
Vzdálenost od letiště: 20 km (15 min)
Typ nemovitostí: apartmány, podkrovní apartmány


Venkovské oblasti
Pro milovníky venkovského způsobu života, přírody a klidu nabízí ostrov mnoho rurálních oblastí, většinu z nich 30-40 minut jízdy od pláže. Rádi Vám poradíme, které z míst by pro Vás bylo nejvhodnější.
Vzdálenost od letiště: záleží na vybraném místě
Typ nemovitostí: venkovské domy, samostatné domy, vily, apartmány